Jak działa Mobevo?

Mobevo integruje się z bazą programu księgowego.

Moduł skanowania umożliwia skanowanie i przetwarzanie faktur. Pobiera dane kontrahentów, rejestry oraz kategorie z programu księgowego. Dzięki temu wprowadzanie dokumentów może być maksymalnie zautomatyzowane i skrócone. Przetworzone i sprawdzone faktury zostają zapisane bezpośrednio do rejestru VAT, a użytkownik nie musi importować/eksportować żadnych plików. Dzięki skanowaniu, wyszukując fakturę w programie księgowym możesz zobaczyć jej podgląd.

Poprawność zapisów w programie księgowym sprawdza moduł audytu. Porównuje on księgowanie z dokumentem źródłowym, który wcześniej został zeskanowany. Wyszukuje błędy w kwotach, numerach dokumentów lub numerach NIP i generuje raporty z audytu.

W module windykacja pobierane są dane z preliminarza płatności co pozwala wysyłać monity do odpowiednich klientów w odpowiednim czasie.

Mobevo to również panel online dla podatnika. Jest on w pełni zintegrowany z programem stacjonarnym. Przesyłanie informacji podatkowych czy udostępnianie dokumentów i faktur jest łatwe i szybkie.

Dzięki modułowi analiz sprawdzisz efektywność księgowania, rentowność klienta, ilość zeskanowanych faktur czy porównasz pracowników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Ostatnie artykuły